Skip to main content

Naujienos

Naujienos

Mokesčius mokantis verslas mažutėlis biurokratizmo pinklėse

2023 m. gruodžio 29 d.

O biurokratai – jie dirba savo darbą – jie tikrina, bet tikrina ne ten, kur reikia. Jeigu būtų kitoks požiūris į tvarkingai dirbantį verslą, gal atsirastų daugiau ir padangų perdirbimo įmonių, gal greičiau mūsų šalyje vystytųsi ir žiedinė ekonomika. Stabdo į sąžiningą verslą nukreiptas biurokratinis smurtas“, – sako VšĮ PATS LT direktorė Danguolė Butkienė.

Į naujus metus su senais pažadais arba padangų atliekų tvarkyme – nieko naujo

2023 m. gruodžio 29 d.

„Sukontroliuoti oficialiai dirbantį ir mokesčius mokantį verslą nėra sudėtinga. Kiekvienas padangų importuotojas privalo deklaruoti, kokį kiekį padangų jis įvežė, bet kiek padangų į Lietuvą patenka kitais keliais – visiškai neaišku. Padangos atkeliauja kartu su automobiliais. Po kelias padangas galima įsivežti automobilių bagažinėse. Pagaliau, kas gali paneigti, kad gali būti įvežamas ir didesnis padangų kiekis, kuris oficialiai nefiksuojamas“, – svarsto VšĮ PATS LT direktorė Danguolė Butkienė.

Gamintojų ir importuotojų bei jų organizacijų užimamos padangų rinkos dalys

2023 m. liepos 27 d.

Informuojame, kad yra perskaičiuotos padangų rinkos dalys 2023 metams.

Padangų platinimo vietos ir autoservisai turi tapti pagrindinėmis padangų atliekų surinkimo vietomis

2023 m. gegužės 14 d.

„Sėkmingam atliekų tvarkymui labai svarbus gyventojų sąmoningumas – kad jie padangas keistųsi legaliai veikiančiame autoservise ir kad naudotųsi Atliekų tvarkymo įstatymo suteikta teise, o neskubėtų vežti senas padangas į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Autoservisas, pakeitęs padangas, senąsias turi nemokamai priimti, o jei nepriima, iškart reikia pasakyti, kad atsisakydamas pažeidžia įstatymą. 

Ar visada servisai privalo nemokamai priimti senas padangas?

2023 m. kovo 31 d.

Pavasaris ir servisuose prasidėjo apgultis – gyventojai suskubo keisti padangas. Dalis jų jau nebetinkamos naudojimui ir daugeliui kyla klausimas: kur jas dėti?

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ Galutinė ataskaita

2023 m. sausio 20 d.

Padangų atliekų panaudojimo statybos ir kitų produktų gamyboje, statyboje ar kitose veiklose studija